Noclegi U Bogdana zapraszamy na wakacje.

Organizujemy wycieczki i opisujemy ciekawe miejsca turystyczne.

Ile kosztuje nauka pływania na desce windsurfingowej?

Napisane 31.12.2021 przez Aleksander

Tagi: windsurfing, kitesurfing, jastarnia, jurata, chałupy, władysławowo, hel, nauka-pływania, deska-windsurfingowa, kemping-chałupy, pędnik, wakacje, słońce, plaża, zatoka-pucka, pędnik-żagiel, szkółka-windsurfingu, turystyka, podróże, atrakcje-turystyczne, noclegi, przyczepa-kempingowa, sport,

Nauka pływania na desce windsurfingowej, jak zacząć, ile to kosztuje i co trzeba wiedzieć na początek, objaśniamy i podpowiadamy.

Ile powinna kosztować nauka pływania na desce - to pytanie jest najczęściej zadawane. Dobrej odpowiedzi nie ma, bo wszystko zależy, gdzie się uczymy, z kim i na jakim sprzęcie, ale powszechnie się utarło, że godzina nauki pływania w Polsce to okolice 30-50 złotych. Przy wykupieniu większej ilości godzin naturalnie otrzymujemy spore rabaty i tak np. Pakiet 21 godzin możemy kupić za np. 580 zł czyli wychodzi około 28 zł za godzinę nauki pływania. My osobiście polecamy wykupić tzw. Wczasy z deską taki obóz dla dorosłych kosztuje w przedziale 2 -2,8 tysiąca za dwa tygodnie – więc jest to najbardziej opłacalna forma i pływać można do woli. Bezpieczeństwo i komfort podczas pływania na desce jest na pierwszym miejscu. I nie mamy tutaj na myśli bezpieczeństwa na wodzie, bo przecież wszyscy zakładamy, że jeżeli ktoś organizuje naukę pływania na desce to oczywistym jest, że musi zachować najwyższe standardy bezpieczeństwa podczas samej nauki. Pisząc o komforcie i bezpieczeństwie mamy na myśli głównie warunki jakie oferuje dana szkółka lub wypożyczalnia sprzętu. Nikt z nas podczas pływania chyba nie lubi zastanawiać się czy portfel, telefon i ubrania są bezpieczne i czy aby nie będziemy musieli z gołym tyłkiem wracać na kwaterę. Tak to bardzo ważna rzecz, spotkaliśmy się kilka razy w różnych wypożyczalniach sprzętu z całkowitym brakiem zabezpieczenia naszych rzeczy, a pytając o możliwość pozostawienia rzeczy w bezpiecznych schowkach zostaliśmy odprawieni z kwitkiem – nie polecamy takich miejsc, komfort i bezpieczeństwo naszych rzeczy jest na 1 miejscu, z doświadczenia powiemy wam, że każda porządna szkółka lub wypożyczalnia która ma dobre deski, pędniki i wykwalifikowanych nauczycieli zapewnia dodatkowo bezpieczne schowki a nawet pyszne jedzenie :-)Na co jeszcze zwrócić uwagi przy przeglądaniu ofert cenowych. Wiemy, że cena jest dla was ważna ale pamiętajcie cena nie jest najważniejsza. Czasem warto spojrzeć też głębiej na ofertę, zadzwonić i dopytać jakim sprzętem dysponuje szkółka, czy istnieje możliwość ściągania kursanta z jeziora np. Motorówką lub skuterem – tak to jest w wielu szkółkach standard. Kolejnym elementem jest zapytanie o to czy szkółka dysponuje własnym nabrzeżem, z własnym barem, przebieralnią, miejscami do odpoczynku, warto również poprosić o zdjęcia ze szkółki, jeżeli będziecie widzieć, że jest czysto i sprzęt jest uporządkowany a nie porozwalany po całym nabrzeżu to możecie mieć prawie 100% gwarancję, że traktują tam klienta poważnie i można im zaufać.


O mnie

Aleksander

Turystyka to moje hobby i praca zawodowa, od 7 lat prowadzę bazy noclegowe nad morzem i w górach, pośredniczę w rezerwacji miejsc oraz organizuje fakultatywne wycieczki turystyczne po całej Polsce. W wolnych chwilach wspinam się na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej a wieczorami oglądam przez teleskop galaktyki i mgławice. Na blogu opisuje ciekawe atrakcje turystyczne oraz dziele się swoim doświadczeniem z zakresu szeroko pojętej turystyki.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sklep SEO czyli sklep z linkami

SEO to skrót od Search Engine Optimization. Jest to technika zwiększania jakości i ilości ruchu w witrynie poprzez zwiększanie jej wartości w oczach wyszukiwarek. SEO "Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek" to jedna z powszechnie stosowanych technik, które zapewniają szeroki dostęp do stron internetowych.Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (

Czytaj więcej...

Losowy

Biebrzański Park Narodowy

Wycieczki do Parków Narodowych w Polsce mogą zazdrościć nam w całej Europie, mamy fantastyczną przyrodę, która jest unikatowa i którą warto podziwiać!Największy w Polsce park narodowy (59 223 ha) rozciągający się w Kotlinie Biebrzańskiej i dolinie Biebrzy powstał dla ochrony największego naturalnego zespołu torfowisk niskich w Europie.

Czytaj więcej...