Noclegi U Bogdana zapraszamy na wakacje.

Organizujemy wycieczki i opisujemy ciekawe miejsca turystyczne.

Polecane: automax.waw.pl/uslugi/usuwanie-wgniecen

Wakacje dla kobiet

Napisane 11.01.2022 przez Aleksander

Tagi: atrakcje, turystyka, warsztaty, festiwal, wakacje, uroda, kobiety, makijaż, sport, trening, fitness, świnoujście, masaż, aktywność-fizyczna, atrakcje-dla-dzieci, spotkania-z-gwiazdami, nagrody, szkolenia, telewizja, kultura, sztuka, zdrowie, uroda, instruktor, coach, motywacja, psychologia, podróże, dieta,

Wakacyjne Miasto Kobiet to specjalnieprzygotowana i zaaranżowana przestrzeń, która jest dedykowana wszystkim reprezentantkom płci pięknej.

To wyjątkowe miejsce ma na celu również promowanie różnego rodzaju aktywności, wpływających na szeroko pojęty rozwój wśród kobiet. Działające przez pełne cztery dni 10 - 13 lipca Wakacyjne Miasto Kobiet to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonała okazja do nauki. Bogata oferta warsztatowa zawiera bloki tematyczne, dotyczące między innymi zdrowia i urody, aktywności fizycznej, czy kultury i sztuki. Oprócz tego można spodziewać się też naturalnie wielu praktycznych porad z zakresu wychowywania dzieci oraz kobiecego podejścia do biznesu i marketingu. Każdy dzień, rozpoczynany porannym rozruchem pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, będzie niósł ze sobą wyjątkowe atrakcje, warsztaty i szansę na naukę nowych umiejętności. W ramowym harmonogramie imprezy przewidziano też kilka stałych punktów. Oprócz wspomnianej porannej rozgrzewce, będą to także wieczorne koncerty zaproszonych artystów oraz specjalnie przygotowany cykl spotkań z gwiazdami tego wydarzenia. W tym przypadku gośćmi będą kobiety sukcesu (sportsmenki, podróżniczki, aktorki), które spotkają się z naszymi uczestniczkami i opowiedzą o swojej życiowej drodze. W programie Wakacyjnego Miasta Kobiet uwzględniono też między innymi warsztaty taneczne i kulinarne, strefę masażu relaksacyjnego, bezpłatne badania mammograficzne, porady na temat założenia własnego biznesu czy zajęcia dotyczące aktywności fizycznej z dzieckiem. Nie zabraknie też warsztatów prowadzonych przez dietetyków, którzy podzielą się z obecnymi kobietami sugestiami na temat właściwego odżywania. W planie znalazło się także miejsce dla pokazów filmowych, w trakcie których będzie można wspólnie obejrzeć kilka kultowych produkcji między innymi "Notting Hill" oraz "Bezsenność w Seattle". Całe wydarzenie będzie mieć miejsce w specjalnie przygotowanym na tę okazję miasteczku, które zostanie zbudowane z wysokiej jakości namiotów o bardzo dużej powierzchni. Na terenie obiektu odbywać się będą warsztaty i szkolenia, ale pojawi się także strefa gastronomiczna. W obrębie miasteczka festiwalowego zaaranżowany zostanie także obszar z atrakcjami dla dzieci, na terenie którego najmłodsi będą spędzać czas z wykwalifikowaną kadrą animatorów w trakcie trwania warsztatów i szkoleń. Niektóre z atrakcji, ze względu na swój specyficzny charakter, będą się natomiast odbywać poza granicami miasteczka. Z racji lokalizacji oraz terminu wydarzenia, w Świnoujściu spodziewani są także goście zza naszej zachodniej granicy. Aby móc zaprosić do wspólnego spędzania czasu także nasze sąsiadki, szkolenia i warsztaty oraz niezbędne materiały będą częściowo tłumaczone także na język niemiecki. Sam udział w imprezie oraz wszystkich planowanych atrakcjach jest bezpłatny. Chętne osoby otrzymają jednak możliwość zakupu opasek VIP, które zagwarantują ich posiadaczkom pierwszeństwo wstępu, najlepsze miejsce podczas wszystkich wydarzeń oraz specjalny gift-pack z gadżetami. W wydarzeniu udział wezmą:
Marzena Rogalska - Dziennikarka telewizyjna i radiowa. W latach 2004 - 2008 była gospodynią programu "Miasto kobiet" w TVN Style, później zaczęła prowadzić "Pytanie na śniadanie". Widzowie docenili ją także w programie "Kocham Cię,Polsko !". Poprowadzi festiwalowe rozmowy na kanapach i popołudniowe panele w głównym namiocie festiwalowym.
Marysia Sadowska - Słynna piosenkarka, wykonująca muzykę jazz, pop, funk i elektroniczną, a także scenarzystka i reżyser filmowy. Publiczność pokochała ją także jako jurorkę programu muzycznego "The Voice of Poland". Podczas Wakacyjnego Miasta Kobiet Marysia Sadowska opowie o swojej karierze muzycznej, a takżeplanach modowych na kolejne lata. Wystąpi również na naszej festiwalowej scenie.
Grzegorz Turnau - Artysta, aranżer, pianista, kompozytor, wokalista i poeta, wykonawca poezji śpiewanej. Stworzył swój własny styl muzyczny i kompozycyjny, czasami nawiązujący do muzyki jazzowej, smooth jazzowej, także do dokonań Marka Grechuty i Jana Kantego - Pawluśkiewicza. Artysta poprowadzi warsztaty muzyczne i wystąpi na festiwalowej scenie podczas koncertu finałowego.
Karolina Sawka - Młoda aktorka, znana przede wszystkim z roli Nel w ekranizacji "W pustyni i wpuszczy". Rola przyniosła jej wiele nagród na różnych festiwalach nie tylko w Polsce, ale też poza granicami kraju. Podczas Wakacyjnego Miasta Kobiet Karolina Sawka opowie między innymio tak zwanym aktorstwie dziecięcym.
Katarzyna Cichopek - Aktorka, prezenterka telewizyjna i tancerka, popularność zdobyła występami w serialu "M jak miłość". W kolejnych latach wystąpiła między innymi w "Tańcu z gwiazdami", gdzie wspólnie zprzyszłym małżonkiem Marcinem Hakielem - okazała się najlepsza. We dwoje reprezentowali Polskę podczas 1. Konkursu Tańca Eurowizji.
Katarzyna Skrzynecka - Aktorka filmowa i teatralna, piosenkarka, autorka tekstów i była modelka. Ostatnio juror wprogramie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wystąpi na festiwalowej scenie i poprowadzi warsztaty wokalne dla uczestniczek Wakacyjnego Miasta Kobiet.
Iwona Szymańska - Pavlović - Tancerka i choreograf, wielokrotna mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim, juror w programie "Taniec z Gwiazdami". Podczas festiwalu poprowadzi codzienne warsztaty taneczne i opowie oswoim życiu i karierze.
Agnieszka Szeremeta - Wizażystka, ekspertka w sprawach makijażu profesjonalnego i indywidualnego, absolwentka prestiżowej szkoły wizażu Anity Folaron. Współtworzyła wizerunek dziewcząt podczas wyborów Miss Model of Poland. Podczas festiwalu poprowadzi warsztaty z wykonywania makijażu.
Henryk Sawka - Rysownik, satyryk ilustrator. Od lat rozbawia nas swoimi rysunkami satyrycznymi, które publikowane są w największych Polskich gazetach i czasopismach. Jego charakterystyczna kreska znana jest każdemu. Podczas festiwalu poprowadzi warsztaty rysunku i malarstwa.
Monika Pyrek - Lekkoatletka specjalizująca się w skoku o tyczce. Olimpijka z Sydney, Aten, Pekinu i Londynu. Trzykrotna medalistka Mistrzostw Świata. Po zakończeniu kariery sportowej doskonały dziennikarz radiowy. Podczas festiwalu zadba o kondycję fizyczną uczestniczek.


O mnie

Aleksander

Turystyka to moje hobby i praca zawodowa, od 7 lat prowadzę bazy noclegowe nad morzem i w górach, pośredniczę w rezerwacji miejsc oraz organizuje fakultatywne wycieczki turystyczne po całej Polsce. W wolnych chwilach wspinam się na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej a wieczorami oglądam przez teleskop galaktyki i mgławice. Na blogu opisuje ciekawe atrakcje turystyczne oraz dziele się swoim doświadczeniem z zakresu szeroko pojętej turystyki.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Polecane: naprawa wgnieceń samochodowych warszawa

Polecane: kocyki

Sklep SEO czyli sklep z linkami

SEO to skrót od Search Engine Optimization. Jest to technika zwiększania jakości i ilości ruchu w witrynie poprzez zwiększanie jej wartości w oczach wyszukiwarek. SEO "Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek" to jedna z powszechnie stosowanych technik, które zapewniają szeroki dostęp do stron internetowych.Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (

Czytaj więcej...

Losowy

Bieszczadzki Park Narodowy Informacje

Bieszczady to jeden z najciekawszych, zwłaszcza przyrodniczo zakątków Polski. Między innymi dzięki temu, że przez wieki nie uległy zbyt wielu zmianom związanym z działalnością człowieka, ten południowo-wschodni zakątek kraju zachował urok dzikości, a przede wszystkim stał się ostoją sporej liczby dzikich zwierząt. Utworzony w 1973 r.

Czytaj więcej...